Pilot Sistemler Pilot Kimya Reaktörleri

Pilot Kimya Reaktörleri

Pilot Reaktörler
Herhangi bir ÜR-GE veya AR-GE çalışmanızı, tarafımızdan geliştirilen, endüstriyel kimyasal proses reaktörlerinin birebir küçüğü şeklinde veya birkaç prosesi bir arada çalışabileceğiniz çok amaçlı (multi-purpose) pilot reaktörler ile çok daha kolay, ekonomik ve efektif bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hizmet Kapsamımız
  • Proses Müşavirliği
  • Reaktör İmalatı
  • Otomasyon
  • Satış Sonrası Garantörlük ve Destek
Pilot Reaktör Özelliklerimiz
  • Yüksek basınç ve sıcaklıklı
  • Akışkanlara göre özel karıştırıcılı
  • Manyetik, mekanik veya yumuşak salmastralı sızdırmazlıklı
  • Özel kondenser, dekantör ve kolonlu
  • Ceketli veya serpantin ile hızlı ısıtma ve soğutma
Sistemlerimiz Mevcut reaktörleri kopyalamıyoruz, ihtiyacınıza uygun eşsiz reaktörler tasarlıyoruz
Diğer firmalarda bulacağınız hazır reaktör sistemleri, yurtdışında üretilmiş mevcut reaktörlerin kopyalanması suretiyle üretildiği için hem bazı noktalarda ihtiyacınız olan özellikleri karşılayamayacak, hem de üründe bulunan birçok özellik prosesinizde gereği olmadığı için kullanılamayacaktır. Bizim hizmet politikamız ise gerekirse paket sistemlerimizdeki ürünleri dahi ihtiyacınız doğrultusunda revize ederek tüm gereksinimlerinizi karşılamaktır. Dolayısıyla da üretimlerimizde basınç, sıcaklık, hacim ve hız gibi sınırlandırmalar bulunmamaktadır.

Sadece neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin
İhtiyaçlarınızı, reaktör talep formumuzu doldurarak veya detayları mail yoluyla göndererek paylaştığınızda, size en uygun sistem tasarlanıp tarafınıza sunulmaktadır. Ürün gamımızda mevcut olan paket sistemlerden seçim yapabileceğiniz gibi, talepleriniz doğrultusunda terzi usulü üreteceğimiz pilot reaktörlerle denemelerinizi arzu ettiğiniz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bütçenize uygun sistem önerebiliriz         
Pilot reaktörleri, mühendis kadromuz sayesinde çok farklı dizaynlarda üretebilmekteyiz. Ürün fiyatını etkileyen sızdırmazlık, karıştırma, vana, ısıtma, soğutma, chiller, vakum, akış kontrol ve otomasyon gibi sistemleri farklı opsiyonlar ile sunulur. Böylelikle sizin için zaruri olmayan özellikleri teklif kapsamında çıkararak, reaktörü daha ekonomik hale getirebilirsiniz.

Pilot aksesuarlar için lütfen sayfamızı ziyaret edin.


Endüstriyel proses reaktörlerimiz için lütfen sayfamızı ziyaret edin.